Cichy odkurzacz – kto powinien się w niego zaopatrzyć?

0


Odkurzacz to podstawowy sprzęt sprzątający, który znajduje się w każdym gospodarstwie domowym. Decydując się na zakup nowego modelu zwracamy uwagę na wiele czynników, jednak rzadko tym decydującym, jest poziom generowanego przez urządzenie hałasu. Wielu z nas przywykło bowiem do myśli, że odkurzacz po prostu musi być głośny. Jednak wcale nie musi tak być, w sprzedaży dostępne są bowiem także ciche odkurzacze. Niemożliwe? Przekonaj się sam!

Oglądaj telewizję i rozmawiaj nawet w trakcie odkurzania

Wielu z nas pamięta z pewnością głośną reklamę marki Electrolux prezentującą cichy odkurzacz Electrolux z serii Zen. Producent zachwalał w niej, że podczas odkurzania z udziałem jego sprzętu możliwe jest oglądanie telewizji, a nawet prowadzenie rozmowy przez telefon. To prawda! Odkurzacz Electrolux to bowiem ciche urządzenie, które nie tylko charakteryzuje się dobrą jakością sprzątania, ale także niskim poziomem generowanego hałasu. W trakcie odkurzania możemy więc bez problemu słuchać muzyki, oglądać programy w telewizji czy też prowadzić normalną rozmowę z innymi domownikami. Dzięki temu odkurzanie jest przyjemniejsze i nie musimy rezygnować z tych czynności tylko dlatego, że w danym momencie zaplanowaliśmy sprzątanie.

Cichy odkurzacz Zen

Źródło: Neonet

Drzemka dzieci – idealny czas na odkurzanie

Rodzice niemowląt i małych dzieci doskonale zdają sobie sprawę, że często jedynym momentem na sprzątanie jest czas, kiedy ich dzieci śpią. Jak jednak skutecznie posprzątać mieszkanie bez włączania hałaśliwego odkurzacza? W tym wypadku rozwiązaniem tego problemu jest właśnie cichy odkurzacz. Wspomniany wyżej odkurzacz Electrolux posiada bowiem poziom hałasu 58 dB, co odpowiada normalnej rozmowie, np. w biurze. Taki dźwięk z pewnością nie obudzi więc naszych dzieci ze snu, a nam pozwoli szybko i wygodnie posprzątać całe mieszkanie podczas ich drzemki. Aby osobiście przekonać się jak cichy jest odkurzacz Electrolux w Neonet.pl znajdziesz kilka dostępnych modeli, z których każdy charakteryzuje się wysoką wydajnością i niskim poziomem generowanego hałasu. Warto także osobiście wybrać się do sklepu i poprosić pracownika o włączenie wybranego odkurzacza. Z pewnością od razu zauważysz różnicę.

Cichy odkurzacz – idealny do bloku i budynków wielorodzinnych

Cichy odkurzacz doskonale sprawdzi się także jako sprzęt sprzątający w mieszkaniach w bloku. Posiadając go w swoim domu możemy bowiem zaplanować sprzątanie także na późne godziny wieczorne i nocne, bez obaw, że hałas będzie przeszkadzał innym mieszkańcom. Będzie to doskonałe rozwiązanie także dla osób, które całe dnie spędzają w pracy, a jednymi momentem, w którym mogą posprzątać, jest właśnie późny wieczór. Dzięki cichemu odkurzaczowi nie ma bowiem konieczności odkładania odkurzania na inny moment, a sprzątać można o każdej porze dnia i nocy.Skomentuj