Poznaj nowy wymiar projektowania z programem cad od ZWCAD

Jesteś inżynierem i ciężko Ci wyobrazić sobie swoją pracę bez oprogramowania do projektowania 2D/3D? Mamy coś dla Ciebie!

Przedstawiamy Ci ZWCAD, czyli jeden z najlepszych softów do projektowania z wieczystą licencją, który umożliwia tworzenie projektów bez ograniczeń. Oprogramowanie do projektowania CAD w połączeniu z Twoją pasją do projektowania stworzy coś niesamowitego!

Wysoka wydajność, prosty interfejs oraz profesjonalne nakładki przełożą się na sprawną i efektywną pracę z formatami plików DWG/DXF. ZWCAD to oprogramowanie stworzone z myślą nie tylko o doświadczonych, ale także początkujących projektantach. 

Przetestuj oprogramowanie do projektowania CAD, które pozwala na planowanie przekrojów i rysunków technicznych. Oprogramowania CAD 3D zaopatrują nabywcę w mnóstwo udoskonaleń, które sprawiają, że praca staje się przyjemnością!

Program CAD – Twoje korzyści

Bezterminowa licencja – licencja, która nigdy się nie skończy. Zapewniamy brak ukrytych należności. Dostępna jest także możliwość aktualizacji do najnowszej wersji w każdym dowolnym momencie korzystania z programu.

Bezproblemowa obsługa – jasna i intuicyjna komunikacja, dzięki której nawet początkujący użytkownik poradzi sobie z programem z łatwością.

Do wyboru wersja 32 i 64 bit – z zaznaczeniem, że wersja 64-bitowa sprawdzi się przy większych projektach – lepiej wykorzystuje moc komputera. Wersje można zmieniać  zależnie od potrzeb w ramach jednej licencji.

Różne wersje językowe – możliwość wyboru wersji językowej i zmiany jej wedle potrzeb. Mając jedną licencję, można używać wielu wersji językowych, np. polskiej, angielskiej, czeskiej i niemieckiej.

Opieka techniczna i pełen wachlarz kursów – wybierając ZWCAD, otrzymujesz wsparcie techniczne. Zapewniamy także możliwość odbycia podstawowego szkolenia z obsługi programu bezpośrednio po jego zakupie oraz udostępniamy podręcznik użytkownika. Przesyłamy też dostęp do forum użytkowników ZWCAD.

Obsługa popularnych formatów – kompatybilność z pozostałymi programami CAD w zakresie formatów DWG i DXF.

Możliwość wybrania wersji branżowych dla programu CAD – z dostępnymi nakładkami branżowymi, m.in. ZWCAD Architecture, ZWCAD Mechanical czy ZWCAD Traffic zwiększysz użyteczność swojego bazowego programu CAD. Dzięki temu Twój program CAD będzie indywidualnie dopasowany do potrzeb Twojej branży. 

Elastyczne licencjonowanie – licencja sieciowa powyżej 5 stanowisk, co umożliwia działanie programu na kilku komputerach w obrębie jednego biura. Możliwość przenoszenia licencji pomiędzy stanowiskami bez ingerencji osób spoza firmy.

Certyfikat legalności – wraz z programem dołączony jest certyfikat legalności ZWCAD oraz uwierzytelnienie, że oprogramowanie wykonane jest  w zgodzie z własnością intelektualną i patentami innych firm.

Programy CAD

Projektowanie CAD (ang. Computer Aided Design) to projektowanie wspomagane komputerowo. Ręczne sporządzanie projektów i produktów zostało zastąpione technologią komputerową i przeniosło się na wyższy poziom. Jednocześnie przyczyniło się do zdecydowanie szybszego i sprawniejszego projektowania nowych produktów oraz skrócenia czasu, który wymagany jest na wprowadzenie ich na rynek.

Obecnie na rynku jest bardzo dużo programów typu CAD, dlatego wybór właściwego oprogramowania dla Twojej firmy może być nie lada wyzwaniem. Właściwe dopasowanie oprogramowania do branży ma ogromny wpływ na tempo i poziom pracy całego zespołu, co przekłada się bezpośrednio  na efektywność działania firmy. 

Dodatkowe nakładki ZWCAD

Wyniki przeprowadzonych badań pokazują, że designerzy w swojej pracy na co dzień korzystają jedynie z około 80% wszystkich funkcji programów CAD. Niektóre programy CAD oferują potężne możliwości, natomiast poza zasięgiem cenowym. Wybór dokładnie tego, czego potrzebujesz, szybko zwróci koszty. Dzięki nakładkom branżowym od ZWCAD możesz używać tylko tego, czego naprawdę jest Ci potrzebne. 

Wypróbuj program do projektowania CAD

ZWCAD to idealna alternatywa dla znanego oprogramowania CAD. U nas dostępna jest wersja testowa, dzięki której możesz sprawdzić jego możliwości jeszcze przed zakupem przez dokładnie 30 dni bez żadnej opłaty. Pobierz i projektuj! 

Dodaj komentarz