Zaprojektuj online swoją wymarzoną kuchnię. Zobacz Kreator Kuchni od imello.pl

Jak zaplanować nową kuchnię? To proste! Zaprojektuj ją online z Kreatorem Kuchni imello.pl. Urządzanie kuchennego wnętrza jeszcze nigdy nie było tak szybkie i przyjemne! Przekonajcie się sami!

Jak działa Kreator Kuchni imello.pl?

Projekt kuchni w kilka minut? Dokładnie tak! Kreator Kuchni to bezpłatne narzędzie do automatycznego projektowania, które dostępne jest na portalu imello.pl. Ten zaawansowany technologicznie, a jednocześnie banalny w obsłudze, program posiada wszelką niezbędną wiedzę do tego, by funkcjonalnie i stylowo rozplanować każde kuchenne wnętrze. Właśnie dlatego tworzenie idealnych projektów jest tak szybkie i niewymagające. Ale projekt to jedno, a program oferuje nam znacznie więcej. – Finalnie otrzymujemy gotowy projekt, wizualizację oraz kod QR, dzięki któremu jesteśmy w stanie zobaczyć kuchnię w rozszerzonej rzeczywistości, osadzając ją w realnym pomieszczeniu. I to bez specjalnych okularów! Możemy też pobrać listę szafek oraz sprzętów AGD, a projekt skonsultować ze studiem w okolicy z naszej bazy – wylicza Krystian Karwacki z imello.pl.

Zaprojektuj online kuchnię z Kreatorem Kuchni imello.pl

Kreator działa na zasadzie automatycznego planowania, tworząc projekt na bazie wprowadzonych przez nas informacji. Przez cały proces jesteśmy prowadzeni krok po kroku, a każdy z etapów możemy pominąć, jeżeli nie mamy wystarczających danych czy też po prostu nie chcemy odpowiadać na któreś z pytań.

Najpierw wybieramy kształt pomieszczenia i określamy jego wymiary. Następnie na plan możemy nanieść przyłącza, okna i drzwi wewnętrze, w przypadku zamkniętej kuchni, a także drzwi wyjściowe. Później, bazując na wyświetlających się na naszym monitorze fotografiach, wskazujemy wnętrzarski styl, który najbardziej przypadł nam do gustu.


Przykładowa wizualizacja darmowego projektu z kreatora imello.pl

Teraz wystarczy już tylko określić układ kuchni i odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie do AGD. Kreator automatycznie planuje dla nas 6 podstawowych urządzeń: lodówkę, okap, zmywarkę, płytę grzewczą, piekarnik oraz zlewozmywak. Przy każdym sprzęcie możemy jednak doprecyzować swój wybór, a zatem np. to, czy nasza chłodziarka ma być wolnostojąca, czy piekarnik ma znaleźć się pod blatem, czy w wysokiej zabudowie albo czy zlew powinien być jedno-, półtora czy dwukomorowy. Możemy też zaznaczyć dodatkowe AGD do kuchni, wybierając spośród: mikrofalówki, ekspresu do kawy, szuflady grzewczej oraz pralki. Gdy mamy swoją ulubioną markę AGD, jak np. Samsung, Kernau czy Gorenje, możemy wybrać ją z listy.


Przykładowa wizualizacja darmowego projektu z kreatora imello.pl

Ostatni krok to doprecyzowanie preferencji co do zabudowy meblowej (szafki dolne i/lub górne), a także określenie, jaki wzrost mają nasi domownicy (wysoki, średni, niski wzrost), by na tej podstawie program mógł zaproponować nam wygodną wysokość szafek. To wszystko! Teraz kreator zaproponuje nam kilka układów naszej nowej kuchni – do wyboru. Jeśli chcemy, możemy spersonalizować projekt, zmieniając kolor szafek, ścian, blatów oraz podłóg.


Przykładowa wizualizacja darmowego projektu z kreatora imello.pl

Portal imello.pl – niewyczerpane źródło inspiracji

Kreator Kuchni to najważniejszy element portalu imello.pl, ale warto tu też zaglądać z wielu innych względów. – Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie zgromadziliśmy wszelkie niezbędne informacje, praktyczne wskazówki, inspirujące galerie, ale także opracowaliśmy bazę sprzętów AGD najlepszych marek i studiów kuchennych z całej Polski, w których można zrealizować swoje plany. Wszystko po to, by urządzanie kuchni stało się prawdziwą przyjemnością – podkreśla e-marketing manager GT Group Barbara Jacek. Nie zapominajmy też, że dostępna jest tu także strefa promocji, która w partnerskich studiach kuchennych imello.pl pomoże nam wyposażyć kuchnię taniej.

A zatem do dzieła! Zaplanuj online kuchnię z Kreatorem Kuchni: https://www.imello.pl/zaprojektuj.

Dodaj komentarz